Focení se mnou Vás bude bavit, společně se budeme smát nebo dovádět s dětmi a výsledné fotografie Vám budou navždy připomínat tyto krásné chvíle.
„Miluji přírodu, fotím na louce plné květin, v obilném poli anebo na sněhu“